Hizmetlerimiz

Şanlı Otel Blue

Şanlı Otel Blue Mayıs 2017 tarihi itibari ile misafirlermizin hizmetine açılmıştır. Şanlı Otel Blue Trabzon terminalinin yakınında, Forum alışveriş merkezi, Havaalanı ve şehir merkezine 5 dakikalık mesafededir.

Tesisimizde  30 oda mevcut olup tüm odalarda double yatak bulunmaktadır. Her odada 82 ekran led tv,ısıtma ve soğutma sistemi,mini bar ve balkon bulunmaktadır. Odalarımızda konforu  ve banyolarımız da Buklet malzemelerine kadar herşey kaliteli malzemeden oluşturularak misafirlerimizin rahatlığı için hizmete sunulmuştur.

Ücretsiz wireless hizmetimiz vardır Restaurant katında açık büfe kahvaltı,öğle ve akşam yemeklerinde köfte,tavuk,et ızgara,saç kavurma ve balık gibi çeşitli ızgara menülerimiz bulunmaktadır.

Ayrıca yöresel lezzetlerimiz de misafirlerimizin hizmetine açıktır.

Tesisimizde güzel bir türk hamamı, saunamız ve ftness merkezimiz bulunmaktadır.Tesisimizin açık terası mevcuttur.

Terasımızda çay, kahve, nescafe gibi sıcak ve soğuk içeçekler yanında nargile keyfinizide yaşabilirsiniz. Tesisimizin tüm odaları aydınlık,sanal pençereli odamız yoktur. Akşam ve gece sakin ve son derece sessizdir. Tesisimiz bünyesinde ücretsiz otoparkımız mevcuttur. Tüm tesisimiz özel otel tipi sigorta ile güvence altına alınmıştır.

Şanlı Otel Blue

Şanlı Otel Blue 2017 tarihi itibari ie misafirlermizin hizmetine açılmıştır. Şanlı Otel Trabzon terminalinin yakınında ,Forum alışveriş merkezi, Havaalanı ve şehir merkezine 5 dakikalık mesafededir.

Trabzon Otel

İletişim Formu

©2021 Şanlı Otel Blue. Tüm Hakları Saklıdır. Pruva Media